76فاز دوم نمایه «گنج جنگ» رونمایی می‌شود

همزمان با سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر و با حضور سردار صفوی؛

فاز دوم نمایه «گنج جنگ» رونمایی می‌شود

محمدرضا اخضریان کاشانی مدیر عامل مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی نمایه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به فرا رسیدن سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر، میلاد بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) و میلاد امام خمینی(ره) و رونمایی از نرم‌افزارها و نمایه‌های این موسسه گفت: با توجه به ایام آزادسازی خرمشهر و فرارسیدن سوم خرداد فاز دوم رونمایی از پرو‍ژه نمایه «گنج جنگ» را خواهیم داشت.

 

به گفته وی، فاز اول این نمایه آذرماه سال 89 رونمایی شد؛ فاز دوم این پروژه شامل 25 عنوان نرم‌افزار دیگر است که در دو محور عملیات‌های دفاع مقدس، بانک اطلاعاتی اماکن، شخصیت‌ها و فعالیت‌های محقق شده در دفاع مقدس صورت گرفته که این نمایه با حضور سردار رحیم صفوی رونمایی می‌شود.

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی نمایه در ادامه با اشاره به مجموعه نمایه‌ موسسه عنوان کرد: در پایان سال 89 از 32 عنوان نرم‌افزار رونمایی شد؛ سوم خرداد هم 25 عنوان دیگر رونمایی خواهیم کرد که 5 عنوان باقی مانده ظرف چند ماه آینده تکمیل خواهد شد.

اخضریان کاشانی تصریح کرد: 25 عنوان شامل مجموعه‌ای از اطلاعات و حوادث به صورت دایر‌ه‌المعارف خواهد بود؛ شامل اماکن، مناسبت‌ها، شخصیت‌ها، افراد دخیل در دفاع مقدس، کتاب‌ها، مقالات و مطالبی که در مورد دفاع مقدس در هر مناسبت و فرصت منتشر شده که به صورت قابل جستجو در همه موارد برای پژوهشگران آماده شده است.

به گفته مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی نمایه، بخش دیگری از کار هم معرفی عملیات‌های دفاع مقدس است که رزمندگان در قالب ارتش و سپاه و یا بسیج نیروی دریایی و زمینی همه و همه در آن گنجانده شده، به صورت معرفی کامل هر یک از عملیات‌ها، مقالات و فایل‌های صوتی، تصویری و اطلاعات مقاله شناختی که همه آنها موجود است.

 

/ 3 نظر / 13 بازدید
parsa

جرات گام برداشتن است که باعث مي شود راه خود را نمايان کند . با نکته هايي از مکتوب پائولو کوئيلو بروزم.

ما هستیم

با عرض سلام و ادب. انسان هایی که حضور در انتخابات را بی ارزش قلمداد می کنند و آن هایی که آگاهانه نادرست رای می دهند، هر دو به یک اندازه به اسلام و سرزمین خود خیانت کرده اند. دوست عزیز، گروه اینترنتی رهروان ولایت در آستانه انتخابات اقدام به راه اندازی جنبش اینترنتی حضور آگاهانه نموده است. از شما دعوت می کنیم با قرار دادن لوگوی این جنبش در وبلاگ خود به جنبش بپیوندید. ضمنا لطفا پس از قرار دادن لوگو اطلاع دهید تا علاوه بر درج خبر پیوستن شما به جنبش، وبلاگ یا سایت شما نیز در لیست جنبشی ها لینک شود. www.jonbeshnet.ir منتظر حضور گرم شما هستیم گروه اینترنتی رهروان ولایت

حزب الله سایبر

دیدار سایبری ها با مظلومترین شهدای زنده هشت سال دفاع مقدس عیادت از یادگاران جنگ تحمیلی و ارزش نهادن به حرکت مقدس آنها شاید کوچکترین کاری باشد که من و تو می توانیم انجام دهیم. من و تویی که ادعایمان، گوش فلک را کرده است و در عمل هنوز اندر خم نامگذاری ۴ کوچه و خیابان به نام شهدا مانده ایم. روز چهارشنبه 24 اسفند ماه 1390 ساعت 3 عصر آدرس:سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،روبروی بیمارستان شهید مدرس،نگارستان یکم،گلستان یکم،پلاک 4 اطلاعات بیشتر: http://www.hizbullahcyber.com/content/114