نرم افزار نمایه هوانیروز رونمایی شد

نرم افزار نمایه هوانیروزرونمایی شد

نرم افزارنمایه هوانیروز در سالن اجتماعات هوانیروز جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد.

در اینمراسم که با حضور امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیرسرتیپخلبان کیومرث احدی، فرمانده هوانیروز، حجت‌الاسلام سید محمدرضا واحدی، معاون فرهنگیو روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ محمد بالار، جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌هایدفاع مقدس  ، کاشانی مدیر عامل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی نمایه و جمعی ازنویسندگان و پیشکسوتان هوانیروز برگزار شد امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تاریخ جنگ ها در جهان لزوم حفظ آمادگی نیروهای نظامی برای حفظ دستاوردهای جمهوری اسلامی را متذکر شد و انتشار آثار مکتوب و نرم افزاری را گامی موثر در این عرصه دانست.

در ادامه امیرسرتیپ کیومرث احدی به بیان سیر تاریخی شکل‌گیری و تثبیت هوانیروز پرداخت و سپس دربارهفعالیت‌های این نیرو در حوزه نشر گفت: هیات معارف جنگ هوانیروز با هدف ارج‌نهادن بهرشادت‌های پرسنل این نیرو 2 اثر با عناوین "هوانیروز و دفاع‌مقدس به روایت جراید،اسناد و مدارک" و "حماسه‌های ماندگار هوانیروز در 8 سال دفاع‌مقدس" را در خرداد ماهسال گذشته منتشر و رونمایی کرد و اکنون پس از 16 ماه شاهد رونمایی از 16 کتاب دیگرهستیم.

وی در مورد نرم افزار نمایه هوانیروز گفت : تمامی عملکرد این نیرو در این نرم افزار نمایه گنجانده شده‌است.

در این مراسم همچنین کاشانی مدیر عامل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی نمایه ضمن تجلیل از دستاوردهای هوانیروز در جمهوری اسلامی با بیش از 400 هزار ساعت پرواز ، نرم افزار نمایه هوانیروز را نخستین اثر فرهنگی چند رسانه ای با محوریت یک رسته نظامی خاص در ارتش معرفی کرد و افزود: در ایننرم‌افزار 1500 قطعه عکس، 700 دقیقه فیلم، 4 هزار صفحه متن و هزار عنوان مقالهدر بخش‌های مختلف بارگذاری شده است.

 

/ 1 نظر / 14 بازدید
پيکسدوني

سلام خوبيد؟خسته نباشيد جالب بود .. به ماهم سر بزنيد[بوسه]... خب اومدم بگم شما ميتونيد بنر رايگان سفارش بديد تا براتون اماده شه.. براي اطلاعات بيشتر برين به اين ادرس www.persiantemp.tk همچنين دامنه دات تي کا هم رايگان همونجا ميتونيد سفارش بديد ديگه چي؟!ا ديگه اينکه تا يادم نرفته شما مي تونيد به هر تعدادو با هر مضموني به وبلاگها پيام ارسال کنيد: (توسط دستگاه) قيمت ارسال پيام به 2500وبلاگ تنها 2هزار تومان. قيمت ارسال پيام به 5000وبلاگ تنها 4000تومان مي باشد -نظر به مراجعات زياد اولويت با کساني است که زودتر مراجعه کنند. . توجه داشته باشيد به دليل اينکه ارسال پيام با دستگاه انجام مي شود امکان خطا نزديک صفر است... چنانچه فقط ميخواهيد وبلاگ شما به همراه وبهاي ديگران به ديگر وبلاگها معرفي شود حق معرفي به 5هزار وبلاگ تنها 2هزار تومان است! تضمينش بالا رفتن امار شما و همچنين مي شود ليست وبلاگهايي که برايشان پيام ارسال شده است دراختيارتان قرار داد. براي اطلاعات بيشتر اينجا را بخوانيد http://nazbanu.blogtaz.com/post9.php چنانچه سايت پربازديدي داريد براي ارتباط با مديران فرهنگي گروه اين اي دي رو ا