فال

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

نرم‌افزار جامع پژوهشی نمایه روح‌الله(ره) رونمایی شد - نمایه


نمایه
 
پيوند ها

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۱٢ خرداد ۱۳۸۸ توسط نمایه

 

نرم‌افزار جامع پژوهشی  نمایه روح‌الله(ره) رونمایی شد

 

سید حسن خمینی در مراسم رونمایی از نرم‌افزار پژوهشی نمایه روح الله(ره):

همراهی اصحاب فرهنگ، انقلاب اسلامی را تداوم می بخشد

سیدحسن خمینی، نوه امام راحل در مراسم رونمایی از نرم‌افزار جامع پژوهشی نمایه روح الله(ره) و تجدید میثاق اهالی فرهنگ و هنر کشورمان با اندیشه‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: مجموعه فرهنگ کشور بزرگ‌ترین نقش را در استمرار نظام جمهوری اسلامی دارد. وی همچنین تاکید کرد که دوستداران حقیقی امام (ره) از برداشته‌شدن بار انقلاب اسلامی از دوش فرهنگ، احساس خطر می‌کنند.

در این مراسم، پس از تلاوت قرآن کریم و پخش سرود ملی، برنامه اجرای کر دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و سپس صفار هرندی،  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) را سرسلسله هنرمندان زمان دانست.وی تصریح کرد: هنرمند واقعی کسی است که با شناخت زمان خود برای دل‌های مشتاق حق، خوراک روحی تدارک می‌بیند. هنر بزرگ هنرمندان جامعه ما بسیج برای حق‌طلبی در برابر ستمگران است.

 

در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی، نوه امام خمینی(ره) با بیان این مطلب که مساله تناسب حکم و موضوع از مسایل مطرح در فقه اسلامی است، گفت: هر انقلاب با موضوع خود متناسب است. انقلاب ما، انقلابی فرهنگی است، بنابراین حکم و بقای آن به فرهنگ وابسته است.

سید حسن خمینی همچنین گفت: جامعه فرهنگی ما بیش از هر جامعه‌ای در پیشبرد انقلاب و بقای آن تاثیرگذار است.

در ادامه مراسم، نرم‌افزار جامع پژوهشی نمایه روح‌الله(ره)  تولید شده در موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی نکایه توسط نوه امام خمینی(ره) رونمایی شد.

 

 


.: Weblog Themes By Pichak :.

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظقالب وبلاگقالب وبلاگگالری عکسفاگالری عکس آلامتو