فال

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

76فاز دوم نمایه «گنج جنگ» رونمایی می‌شود - نمایه


نمایه
 
پيوند ها

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ٢ خرداد ۱۳٩٠ توسط نمایه

همزمان با سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر و با حضور سردار صفوی؛

فاز دوم نمایه «گنج جنگ» رونمایی می‌شود

محمدرضا اخضریان کاشانی مدیر عامل مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی نمایه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به فرا رسیدن سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر، میلاد بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) و میلاد امام خمینی(ره) و رونمایی از نرم‌افزارها و نمایه‌های این موسسه گفت: با توجه به ایام آزادسازی خرمشهر و فرارسیدن سوم خرداد فاز دوم رونمایی از پرو‍ژه نمایه «گنج جنگ» را خواهیم داشت.

 

به گفته وی، فاز اول این نمایه آذرماه سال 89 رونمایی شد؛ فاز دوم این پروژه شامل 25 عنوان نرم‌افزار دیگر است که در دو محور عملیات‌های دفاع مقدس، بانک اطلاعاتی اماکن، شخصیت‌ها و فعالیت‌های محقق شده در دفاع مقدس صورت گرفته که این نمایه با حضور سردار رحیم صفوی رونمایی می‌شود.

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی نمایه در ادامه با اشاره به مجموعه نمایه‌ موسسه عنوان کرد: در پایان سال 89 از 32 عنوان نرم‌افزار رونمایی شد؛ سوم خرداد هم 25 عنوان دیگر رونمایی خواهیم کرد که 5 عنوان باقی مانده ظرف چند ماه آینده تکمیل خواهد شد.

اخضریان کاشانی تصریح کرد: 25 عنوان شامل مجموعه‌ای از اطلاعات و حوادث به صورت دایر‌ه‌المعارف خواهد بود؛ شامل اماکن، مناسبت‌ها، شخصیت‌ها، افراد دخیل در دفاع مقدس، کتاب‌ها، مقالات و مطالبی که در مورد دفاع مقدس در هر مناسبت و فرصت منتشر شده که به صورت قابل جستجو در همه موارد برای پژوهشگران آماده شده است.

به گفته مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی نمایه، بخش دیگری از کار هم معرفی عملیات‌های دفاع مقدس است که رزمندگان در قالب ارتش و سپاه و یا بسیج نیروی دریایی و زمینی همه و همه در آن گنجانده شده، به صورت معرفی کامل هر یک از عملیات‌ها، مقالات و فایل‌های صوتی، تصویری و اطلاعات مقاله شناختی که همه آنها موجود است.

 


.: Weblog Themes By Pichak :.

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظقالب وبلاگقالب وبلاگگالری عکسفاگالری عکس آلامتو