فال

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

موسسه نمایه در نمایشگاه کتاب - نمایه


نمایه
 
پيوند ها

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳۸٩ توسط نمایه

برنامه های موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی نمایه

در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی نمایه با شرکت در این نمایشگاه ،علاوه  بر ارائه محصولات نرم افزاری خود که در سال 1388  تولید نموده ، چندین نرم افزار جدید خود را نیز  رونمایی خواهد کرد.

مهمترین برنامه های موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی نمایه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به شرح زیر است.

 رونمایی از  نرم افزار های جدید :

نرم افزار نمایه عترت (علیهم السلام)، شامل 14 دی وی دی است که هر یک به زندگی، حکایات، احادیث و زیارت نامه ی هر کدام از معصومین می پردازد. این نرم افزار با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید احمد خاتمی رونمایی می گردد.

نرم افزار نمایه همت مضاعف و کار مضاعف،شامل بیانات رهبری، تعاریف عملیاتی همت و کار، منابع پژوهشی، کار و همت از نظر اسلام ، کار و همت در ادبیات فارسی ، کار و همت از نظر مکاتب علمی، همت و کار در سایتهای اینترنتی   ، عکس و پوسترمی باشد.

نرم افزار نمایه علوم قرآنی،حاوی کتابشناسی، معرفی پایان نامه های برگزیده حوزه علوم قرآنی است. این نرم افزار با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمدی مدیر کل توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  رونمایی می گردد.

 نرم افزار نمایه ادبیات ،  با معرفی آثار ادبی، پایان نامه های برگزیده، متن کامل کتابهای ادبی و مجموعه مقالات رشته ادبیات به صورت تمام متن جهت استفاده دانشجویان دوره کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای رشته ادبیات و علاقه مندان به حوزه ادبیات تهیه شده است. این نرم افزار با حضور دکتر غلامعلی حداد عادل رییس محترم فرهنگستان زبان وادب  فارسیرونمایی می گردد.

  نرم افزار نمایه کتابداری، شامل موضوعات کتابداری و ارائه سوالات کارشناسی ارشد و دکترای کتابداری، برای استفاده ی دانشجویان این رشته در مقاطع مختلف تولید شده است. این نرم افزار با حضور دکتر فدایی عراقی  رئیس محترم گروه کتابداری دانشگاه تهران رونمایی می گردد.

نرم افزار نمایه روان شناسی،شامل معرفی کتابها و مقالات و پایان نامه های موجود در این حوزه ،قابل استفاده برای دانشجویان و پژوهشگران حوزه روانشناسی می باشد.

نرم افزار نمایه مدیریت، حاوی مقالات و کتب حوزه مدیریت، نرم افزارهای  مفید مانند Spss و font و نمونه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای این رشته می باشد.

نرم افزار نمایه حقوق،شامل سرفصل های دانشگاهی، معرفی مراکز حقوقی کشور، معرفی کتب و پایان نامه های برگزیده رشته حقوق، و سوالات کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه آزاد و سراسری جهت استفاده دانشجویان رشته حقوق است. این نرم افزار با حضور دکتر بختیاری وزیر محترم دادگستری رونمایی می گردد.

نرم افزار نمایه فلسفه،حاوی کتابشناسی، معرفی پایان نامه های برگزیده حوزه فلسفه، مجموعه کتابهای فلسفی و مقالات، جهت استفاده دانشجویان و پژوهشگران این حوزه می باشد. این نرم افزار با حضور دکتر اعوانی رئیس محترم مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه رونمایی می گردد.

 

 برگزاری مسابقات فرهنگی 

مسابقات متنوع و متعدد، به همراه جوایز ارزنده، در حاشیه نمایشگاه کتاب، برای بازدید کنندگان از نمایشگاه

 رونمایی از صفحات جدید سایت های نمایه و ایران نمایه

در حاشیه نمایشگاه کتاب تهران صفحات جدید سایت نمایه و ایران نمایه با طراحی جدید و امکانات بیشتر رونمایی خواهد شد.

آغاز پروژه تجهیزسراسری کتابخانه های عمومی کشور به نرم افزار نمایه نشریات

به زودی تمامی کتابخانه های عمومی کشور مجهز به نرم افزار نمایه نشریات خواهند شد.

نمایش هر روز یک نرم افزار جدید (رونمایی شده در سال 88):

نمایه روح ا...  شامل زندگی نامه، آثار، منبع شناسی و مقالات مربوط به امام خمینی (ره)

نمایه دفاع مقدس شامل یادمان دفاع مقدس، تاریخ شناسی، منبع شناسی و بانک مقالات دفاع مقدس .

نمایه جنگ نرم شامل مقاله‌ها و نظر و گفت‌وگو‌ها درباره جنگ‌نرم، تاریخ جنگ‌ها و اسناد، همچنین مسایل جاری جمهوری اسلامی ایران.

نرم افزار "نیم قرن با خورشید"، شامل معرفی رهبران و یاران انقلاب اسلامی، تئوری‌ها، نماها، اشعار و مقالات مرتبط با انقلاب اسلامی .

نرم افزار کتابخانه گویای نمایه، با رویکرد استفاده ی آسان برای نابینایان و کم بینایان و کودکان، بدون نیاز به تجهیزات ویژه نظیر صفحه کلید مخصوص، شامل متن و فایل صوتی کتابهایی نظیر قرآن مجید و دیوان حافظ.

نمایه مطالعات زنان و خانواده، شامل مقالات و آثار مربوط به حوزه زنان و خانواده برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران.

نمایه علوم اجتماعی، شامل بیش از هزار مقاله در حوزه علوم اجتماعی برای استفاده دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان به شاخه های علوم اجتماعی.

نمایه علوم ارتباطات  شامل بیش از هزار مقاله در حوزه ارتباطات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران این حوزه.

نمایه علوم سیاسی شامل مقالات متعدد در حوزه علوم سیاسی.

ویرایش جدید نرم افزار جامع مدیریت کتابخانه ویرایش جدید نرم افزار جامع مدیریت  کتابداری در نمایشگاه کتاب  درمعرض دیدعلاقه مندان قرار خواهد گرفت.

نمایه سه روزنامه کشور شامل مقالات 30  سال اخیر روزنامه های جمهوری اسلامی، کیهان و اطلاعات را در 170 هزار و 70 عنوان داده می باشد.

از کلیه علاقه مندان دعوت می شود تا از غرفه این موسسه در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید به عمل آورند.

 غرفه موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی نمایه در شبستان طبقه دوم بازار جهانی کتاب غرفه شماره 93  و غرفه نهاد کتابخانه های عمومی کشور واقع در طبقه نخست شبستان اصلی آماده بازدید علاقه مندان می باشد 


.: Weblog Themes By Pichak :.

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظقالب وبلاگقالب وبلاگگالری عکسفاگالری عکس آلامتو