فال

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

سال نو مبارک - نمایه


نمایه
 
پيوند ها

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاريخ شنبه ٢٢ اسفند ۱۳۸۸ توسط نمایه

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار                         یا مدبر الیل و النهار

    یا محول الحول والاحوال                 حول حالنا الی احسن الحال

بهار نخستین روز آفرینش است. نخستین روز انسان. سال نومی شود،زمین نفسی دوباره می کشد،برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زنند و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره،  نسیم ، گیسوان مشک بوی بته های گلاب را با آهنگ موزون تکان میدهد تا با لالهء خوش عذار و نرگس و ریحان و گل های دشتی همزمان جوانه زنند و ترانه عشق را به گوش عشاق برسانند و آنگاه در چمنها و دشت و دمن طوفان برپا کنند.

امروز آدم زاده شد و خداوند در همین روز  پیام سرنوشت سازش را به رسولش ابلاغ کرد که ای رسول! ابلاغ کن آنچه بر تو نازل شد که اگر چنین نکنی رسالتت را به جا نیاورده ای. و این گونه بود که دلهای پر مهر شیعیانش هر نوروز بر سر خوان ایمان گرد می آیند و سرود زیبای "آمنا" سر می دهند.

سال 1388 گذشت.با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد و برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد.

در سال نو دلهای پر مهرمان را به روزهای سبز و زیبای بهار پیوند می زنیم و شادی ، زندگی، نشاط، ایمان، اخلاص و بصیرت را برای یکدیگر به ارمغان می آوریم.

حلول سال نو و بهار پرطراوت را به تمامی همکاران، مشترکان و مومنان تبریک و تهنیت و شادباش عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای تان آرزومندم.


.: Weblog Themes By Pichak :.

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظقالب وبلاگقالب وبلاگگالری عکسفاگالری عکس آلامتو