فال

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اس ام اس عاشقانه

حضور موسسه نمایه در نمایشگاه مطبوعات - نمایه


نمایه
 
پيوند ها

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ٢۸ مهر ۱۳۸۸ توسط نمایه

حضور موسسه نمایه در نمایشگاه مطبوعات

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی نمایه در نمایشگاه مطبوعات که از 28  مهر ماه تا 4 آبان ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود حاضر است.

در این نمایشگاه علاوه بر عرضه توانمندیهای این موسسه و معرفی نرم افزارهای موضوعی تازه تولید شده ، از چند نرم افزار موضوعی جدید رونمایی می گردد.

در ادامه تولید نرم افزارهای موضوعی در این موسسه که با هدف تسهیل پژوهش صورت می گیرد و عرضه نرم افزارهای نمایه علوم ارتباطات و نمایه زنان و مطالعات خانواده که در نمایشگاه رسانه های دیجیتال رونمایی گردید، دو نرم افزار موضوعی نمایه علوم اجتماعی و نمایه علوم سیاسی که امکان رونمایی در نمایشگاه سابق نیافت در نمایشگاه مطبوعات تقدیم علاقه مندان، دانشجویان و پژوهشگران این عرصه ها خواهد شد.

لازم به ذکر است که این نرم افزارها حاوی بیش از 1200 مقاله در موضوعات ذکر شده با قابلیت جستجوهای ساده و پیشرفته و بر اساس نام نشریه می باشد که با قیمتی بسیار کم به علاقه مندان عرضه می گردد.

اساتید محترم، دانشجویان عزیز، کتابداران محترم و پژوهشگران بزرگوار می توانند از غرفه موسسه نمایه که همراه با نهاد کتابخانه های عمومی کشور برپاست بازدید نمایند.

مقدم همه عزیزان را گرامی میداریم.

 


.: Weblog Themes By Pichak :.

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظقالب وبلاگقالب وبلاگگالری عکسفاگالری عکس آلامتو